Na prosinec 2022 chystáme ve spolupráci s Café Nezisk na Pohořelci benefiční akci s názvem Naruby. Benefice má veřejnost seznámit s naší rozrůstající se nabídkou služeb a aktivit, získat finance na realizaci našich plánů.
Naruby symbolizuje stav člověka, kterému se po těžkém úrazu či poškození mozku změní život naruby. Nic není a nebude jako dřív. V Café Nezisk nám nabídnou po celý prosinec prostor pro prezentaci, ale také prodej výrobků, výtvarných děl.

Napadlo nás benefiční akci rozšířit ještě o prodej originálních oděvů – modelů, které by byly naruby. Hledáme kreativce, které baví práce s textilem, oděvy, kteří by pro nás a v náš prospěch vyrobili stylové modely, jejichž pojítkem by byl právě onen rub. Může se jednat o zbrusu nové kousky, nebo kousky bazarové, ale nově upravené, zpracované….
Tyto originální kousky bychom následně po celý prosinec v Café Nezisk prodávali. Jestli můžeš a chceš nám pomoct, kontaktuj Jitku Častulíkovou (mail: castulik@dilnytvorivosti.cz, mob. 608 372 796). Dílny tvořivosti,o.p.s., Podskalská 1252/24, 128 00 Praha 2. Těšíme se. Díky!

Novinky

Seminář pro rodiče „Opatrovník, jeho práva a povinnosti“
V pondělí 3.4. 2023 v 15:00...
Celý článek >
Velikonoční jarmark již 22. března 2023
Zveme vás na Velikonoční jarmark chráněných...
Celý článek >
Prodloužení programu sociálně terapeutické dílny
Milí klienti, rodiče, pečující, rozhodli jsme...
Celý článek >