Leden

Uspořádali jsme vernisáž obrazů a autorských kalendářů klientů organizace, a to v hezkém prostředí Tiché kavárny.

Napsali o nás v časopise Rozmarýna – „Kouzlení s papírem v Dílnách tvořivosti.“

Únor

Zahájili jsme akreditovaný rekvalifikační kurz „Pomocné prodavačské práce“, a to ve spolupráci s projektem Vzdělávání a mobilita v Praze.

Březen

V rámci rekvalifikačního kurzu jsme se zúčastnili exkurze v sociální firmě Hračkotéka, v obchůdku Borůvky, o.p.s. a v obchůdku Centra Martin.

Zároveň jsme se za účasti klientů zúčastnili prodejní akce pořádané pro neziskové organizace Equa bank.

Duben

Účastnili jsme se prodejní akce pořádané pro neziskové organizace City bank.

Květen

Vysílali rozhovor o organizaci v rádiu Applaus, poslechnout si ji můžete v linku.

http://www.radioapplaus.com/ 

Rádi jsme přijali pozvání na tradiční akci „Trhy na Vyšehradě“, kde jsme mohli prezentovat a prodávat výrobky ze sociálně terapeutické dílny.

Již tradičně jsme se také zúčastnili Veletrhu sociálních služeb na Praze 13, kde jsme měli možnost prezentovat organizaci, prodávat výrobky, ale také se setkat se zástupci dalších organizací.

Rádi jsme znovu přijali pozvání na prodejní a prezentační akci „Jarmark“ pořádaný MČ Praha 2, kde jsme v tomto roce uspořádali také výtvarný workshop.

Červenec/ Srpen

Na přelomu července a srpna pro Vás tým Dílen tvořivosti a externí lektoři připravil týdenní program „Letní tvůrčí dílny“ plný zajímavých workshopů, díky kterým bylo možné načerpat tvůrčí inspiraci a seznámít se s kreativními technikami. Bližší informace v letáku.

Září

V září Dílny tvořivosti prodávaly své výrobky a představily svoji činnost na Veletrhu sociálních služeb Městské části Praha 12.

Říjen

V říjnu se organizace opětovně zapojila do Týdne sociálních služeb ČR a uspořádala pro zájemce den otevřených dveří v Dílnách tvořivosti.

Listopad

V listopadu organizace uspořádala další podzimní konferenci tentokrát na téma „Sexualita osob po poranění mozku“.

Prosinec

Výrobky Dílen tvořivosti byly prodávány na vánočních trzích Citibank Europe, IBM a trzích „Vánoční hvězda“ Vyšší odborné školy sociálně pedagogické a teologické Jabok.
V závěru roku proběhl vánoční večírek Dílen tvořivosti spojený s prodejní vernisáží a prodejní výstavou výrobků klientů Dílen tvořivosti. Stejně jako v předcházejícím roce vše proběhlo v prostorách Tiché kavárny.