Květen

Díky firemním dobrovolníkům jsme mohli zorganizovat návštěvu Uměleckoprůmyslového muzea. Dobrovolníkům jsme také prezentovali naše aktivity.

 

Červen

Ve spolupráci s dobrovolníky z firmy ČEZ jsme zorganizovali návštěvu Galerie DOX. Dobrovolníci získali informace o problematice zdravotního postižení a zároveň si prakticky vyzkoušeli poskytování potřebné pomoci a podpory.

Červenec

V červencovém čísle Novin Prahy 2 byly uveřejněny informace o naší organizaci spolu s pozvánkou na letní tvůrčí dílnu, která se letos věnuje tradičním japonským výšivkám. Celý článek si můžete přečíst zde.

 

Září

Veletrh sociálních služeb a den zdraví Městské části Praha 8 pořádaný v Kulturním domě Krakov proběhl i s naší účastí. Náš stánek nabízel kromě výrobků i informační materiály o problematice poranění a poškození mozku. Na Veletrhu představily svou činnost organizace poskytující sociální a zdravotní služby.

Nabídku praxí a stáží v naší organizaci jsme prezentovali při workshopu pro studenty na Jaboku – VOŠ sociálně pedagogické a teologické.

Říjen

V rámci Týdne sociálních služeb jsme uspořádali Den otevřených dveří. Návštěvníci si mohli prohlédnout naše prostory a zjistit, jak naše dílna pomáhá lidem se zdravotním postižením nebo se seznámit se situací lidí po poranění mozku.

Do programu dílny se zapojili firemní dobrovolníci. Získali zkušenosti s pomocí lidem se zdravotním postižením, které budou moci šířit dál ve svém okolí.

Nově se prezentujeme také na Instagramu.

Listopad

Na odbornou stáž přišli zaměstnanci Sociálně terapeutické dílny Terezín Diakonie ČCE.

Do programu dílny se opět zapojili firemní dobrovolníci, tentokrát z České podnikatelské pojišťovny.

 

Prosinec

Zúčastnili jsme se již 15. ročníku Mikulášského charitativního bazaru pořádaného Nadací VIZE 97 v prostorách Pražské křižovatky a také Vánočních trhů pro zaměstnance ČSOB.